KHL - Jokerit: Ottelut, tulokset, tilastot

KHL - kausi 2019-20

KHL on perunut koko loppukauden koronaviruksen takia. Näin ollen KHL:n pudotuspelit jäivät kesken, eikä niitä pelata loppuun.

Tältä sivulta löydät KHL:n pudotuspelien otteluparit, ottelut ja tulokset, tuoreimmat KHL-uutiset sekä KHL:n suomalaispelaajat. Lisäksi näet kattavasti myös Jokereiden ottelut ja tulokset sekä kokoonpanon. 

Sisällysluettelo

Ensitalletus TUPLANA!
Nordicbet tuplaa ensimmäisen talletuksesi 100€ asti. Näin esimerkiksi 20€ talletuksella saat heti 40€ pelirahaa
LUNASTA TARJOUS

KHL-uutiset

Mestis-joukkue nappasi Jokerit-taustaisen pakin – ”Erittäin hyvä yleispuolustaja – nähnyt ja kokenut paljon”

Mestis-joukkue IPK tiedottaa nettisivuillaan, että se on hankkinut puolustukseensa Jokerit-taustaisen pakki Eetu Torpströmin. Pelaaja liittyy remmiin vuoden mittaisella sopimuksella. - Todella hyvillä fiiliksillä palaan...

Entinen suomalainen NHL-vahti löysi itselleen uuden seuran – ura jatkuu Kazakstanissa

KHL-seura Barys Nur-Sultan on tehnyt yksivuotisen sopimuksen maalivahti Joni Ortion kanssa. Ortio pelasi menneen kauden Sveitsissä ZSC Lionsissa. Hän esiintyi 21 ottelussa torjuntaprosentilla 91,7. KHL on entuudestaan tuttu...

Lähde: KHL-päävalmentajana debytoiva suomalaisluotsi löi nyrkin pöytään – esitti kovan vaatimuksen!

KHL:ssä tulevalla kaudella Salavat Julajevn Ufan päävalmentajana debytoiva Tomi Lämsä vaikuttaisi joutuneen ainakin sivusta katsottuna melko kiusalliseen tilanteeseen. Edelliset kaksi kautta ufalaisjoukkueen päävalmentajana työskennellyt Nikolai...

KHL:n pudotuspelit

Puolivälierät

  • KHL on perunut kauden, joten pudotuspelejä ei jatketa.

SKA Pietari – Jokerit

Ak Bars – Salavat Julajev

Barys Nur-Sultan – Sibir

TsSKA Moskova – Dinamo Moskova

Ensimmäinen kierros

Jokerit – Lokomotiv

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
11.03.2020 18:00 Lokomotiv - Jokerit 1-5 (1-2, 0-0, 0-3)
09.03.2020 18:30 Jokerit - Lokomotiv 2-4 (2-1, 0-0, 0-3)
07.03.2020 16:00 Lokomotiv - Jokerit 4-3 (0-1, 2-0, 2-2)
05.03.2020 18:00 Lokomotiv - Jokerit 0-3 (0-1, 0-0, 0-2)
03.03.2020 18:30 Jokerit - Lokomotiv 5-1 (3-0, 1-1, 1-0)
01.03.2020 16:00 Jokerit - Lokomotiv 6-0 (1-0, 4-0, 1-0)

TsSKA Moskova – Torpedo

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
08.03.2020 16:00 Torpedo - TsSKA Moskova ja. 2-3 (0-0, 1-0, 1-2)
06.03.2020 18:00 Torpedo - TsSKA Moskova ja. 1-2 (1-1, 0-0, 0-0)
04.03.2020 18:30 TsSKA Moskova - Torpedo 3-0 (2-0, 0-0, 1-0)
02.03.2020 18:30 TsSKA Moskova - Torpedo 3-0 (2-0, 1-0, 0-0)

SKA Pietari – Vitjaz

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
07.03.2020 16:00 Vitjaz - SKA Pietari ja. 2-3 (1-1, 0-0, 1-1)
05.03.2020 18:30 Vitjaz - SKA Pietari 0-6 (0-4, 0-1, 0-1)
03.03.2020 18:30 SKA Pietari - Vitjaz 4-3 (0-1, 4-0, 0-2)
01.03.2020 16:00 SKA Pietari - Vitjaz 6-1 (1-1, 4-0, 1-0)

Dinamo Moskova – Spartak

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
12.03.2020 18:30 Spartak - Dinamo Moskova ja. 2-3 (0-1, 2-0, 0-1)
10.03.2020 18:30 Dinamo Moskova - Spartak 4-1 (0-0, 1-0, 3-1)
08.03.2020 16:00 Spartak - Dinamo Moskova 3-2 (2-0, 1-0, 0-2)
06.03.2020 18:30 Spartak - Dinamo Moskova ja. 5-4 (2-3, 1-1, 1-0)
04.03.2020 18:30 Dinamo Moskova - Spartak 4-3 (0-1, 1-0, 3-2)
02.03.2020 18:30 Dinamo Moskova - Spartak 5-1 (1-0, 2-0, 2-1)

Avtomobilist – Sibir

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
10.03.2020 16:00 Avtomobilist - Sibir 1-2 (0-1, 0-1, 1-0)
08.03.2020 12:30 Sibir - Avtomobilist 1-5 (0-0, 1-3, 0-2)
06.03.2020 14:30 Sibir - Avtomobilist ja. 4-3 (2-1, 0-1, 1-1)
04.03.2020 16:00 Avtomobilist - Sibir ja. 0-1 (0-0, 0-0, 0-0)
02.03.2020 16:00 Avtomobilist - Sibir 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)

Avangard – Salavat Julajev

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
11.03.2020 16:00 Salavat Julajev - Avangard 4-1 (2-0, 1-1, 1-0)
09.03.2020 16:00 Avangard - Salavat Julajev 3-6 (1-1, 1-2, 1-3)
07.03.2020 13:30 Salavat Julajev - Avangard 1-5 (0-3, 0-2, 1-0)
05.03.2020 16:00 Salavat Julajev - Avangard 6-3 (0-2, 2-0, 4-1)
03.03.2020 18:30 Avangard - Salavat Julajev ja. 2-3 (0-0, 1-1, 1-1)
01.03.2020 15:00 Avangard - Salavat Julajev 5-2 (1-1, 4-1, 0-0)

Barys Nur-Sultan – Metallurg Magnitogorsk

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
09.03.2020 13:00 Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk 5-2 (3-1, 1-1, 1-0)
07.03.2020 14:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan 0-2 (0-1, 0-0, 0-1)
05.03.2020 16:00 Metallurg Magnitogorsk - Barys Nur-Sultan ja. 1-2 (0-0, 0-0, 1-1)
03.03.2020 15:30 Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk 0-3 (0-0, 0-3, 0-0)
01.03.2020 13:00 Barys Nur-Sultan - Metallurg Magnitogorsk 4-0 (1-0, 1-0, 2-0)

Ak Bars – Neftehimik

Tulokset
PVM Ottelu Tulos
08.03.2020 16:00 Neftehimik - Ak Bars 0-1 (0-0, 0-1, 0-0)
06.03.2020 18:00 Neftehimik - Ak Bars ja. 1-2 (0-0, 0-0, 1-1)
04.03.2020 18:00 Ak Bars - Neftehimik 5-1 (3-1, 2-0, 0-0)
02.03.2020 18:30 Ak Bars - Neftehimik 4-1 (2-1, 0-0, 2-0)

KHL:n pudotuspelien pistepörssi

Pelaaja Joukkue Ottelut Maalit Syötöt Pisteet
Salavat Julajev L.inus Omark () Salavat Julajev 6 1 11 12
Dinamo Moskova V.adim Shipachyov () Dinamo Moskova 6 4 3 7
Avangard S.ergei Shumakov () Avangard 6 3 4 7
Salavat Julajev T.eemu Hartikainen () Salavat Julajev 6 5 1 6
Dinamo Moskova A.ndré Petersson () Dinamo Moskova 6 5 1 6
Salavat Julajev S.akari Manninen () Salavat Julajev 6 4 2 6
Avangard K.irill Semyonov () Avangard 6 4 2 6
Dinamo Moskova D.mitrij Jaskin () Dinamo Moskova 6 3 3 6
Jokerit N.icklas Jensen () Jokerit 6 3 3 6
SKA Pietari V.ladimir E. Tkachyov () SKA Pietari 4 1 5 6
Jokerit B.rian O'Neill () Jokerit 6 0 6 6
Sibir J.uuso Puustinen () Sibir 5 4 1 5
Jokerit A.ntti Pihlström () Jokerit 6 3 2 5
Lokomotiv S.téphane da Costa () Lokomotiv 6 3 2 5
Ak Bars M.att Frattin () Ak Bars 4 3 2 5
SKA Pietari K.irill Marchenko () SKA Pietari 4 3 2 5
Metallurg Magnitogorsk S.ergei Mozyakin () Metallurg Magnitogorsk 5 2 3 5
Spartak A.lexander Khokhlachyov () Spartak 6 2 3 5
Avangard C.ody Franson () Avangard 6 1 4 5
Sibir A.lexander Sharov () Sibir 5 0 5 5
Spartak P.atrik Hersley () Spartak 6 3 1 4
Ak Bars E.mil Galimov () Ak Bars 4 3 1 4
Barys Nur-Sultan A.nton Sagadeyev () Barys Nur-Sultan 5 3 1 4
SKA Pietari A.ndrei Kuzmenko () SKA Pietari 4 3 1 4
Avtomobilist P.avel Datsyuk () Avtomobilist 5 2 2 4
Jokerit M.arko Anttila () Jokerit 6 2 2 4
Jokerit P.eter Regin () Jokerit 6 2 2 4
Dinamo Moskova I.gor Polygalov () Dinamo Moskova 6 2 2 4
Spartak I.lya Zubov () Spartak 6 2 2 4
Salavat Julajev V.ladimir Zharkov () Salavat Julajev 6 2 2 4
Salavat Julajev D.mitri Kugryshev () Salavat Julajev 6 2 2 4
TsSKA Moskova A.nton Slepyshev () TsSKA Moskova 4 2 2 4
Jokerit H.enrik Haapala () Jokerit 6 2 2 4
Dinamo Moskova M.ichal Čajkovský () Dinamo Moskova 6 2 2 4
Jokerit S.aku Mäenalanen () Jokerit 6 2 2 4
TsSKA Moskova K.irill Kaprizov () TsSKA Moskova 4 2 2 4
Ak Bars S.tanislav Galiev () Ak Bars 4 2 2 4
Jokerit M.ikko Lehtonen () Jokerit 6 1 3 4
Barys Nur-Sultan L.inus Videll () Barys Nur-Sultan 5 1 3 4
Spartak K.aspars Daugavins () Spartak 6 1 3 4
Salavat Julajev P.hillip Larsen () Salavat Julajev 6 1 3 4
SKA Pietari A.nton Burdasov () SKA Pietari 4 1 3 4
Sibir J.yrki Jokipakka () Sibir 5 0 4 4
Jokerit V.eli-Matti Savinainen () Jokerit 6 3 0 3
Salavat Julajev P.yotr Khokhryakov () Salavat Julajev 6 3 0 3
Barys Nur-Sultan D.arren Dietz () Barys Nur-Sultan 5 3 0 3
SKA Pietari J.oonas Kemppainen () SKA Pietari 4 2 1 3
Avangard A.lexei Emelin () Avangard 6 2 1 3
Avangard P.avel Dedunov () Avangard 6 2 1 3
Avtomobilist M.axim Berezin () Avtomobilist 5 2 1 3
Avtomobilist P.eter Holland () Avtomobilist 5 2 1 3
Spartak R.obin Hanzl () Spartak 6 2 1 3
Spartak A.rtyom Fyodorov () Spartak 6 2 1 3
Barys Nur-Sultan P.avel Akolzin () Barys Nur-Sultan 5 2 1 3
Jokerit S.ami Lepistö () Jokerit 6 1 2 3
Sibir M.ikael Ruohomaa () Sibir 5 1 2 3
Jokerit V.iktor Lööv () Jokerit 6 1 2 3
SKA Pietari L.ukas Bengtsson () SKA Pietari 4 1 2 3
SKA Pietari A.lexander Barabanov () SKA Pietari 4 1 2 3
TsSKA Moskova M.axim Mamin () TsSKA Moskova 4 1 2 3
Avangard S.emyon Koshelev () Avangard 6 1 2 3
Metallurg Magnitogorsk A.rtyom Minulin () Metallurg Magnitogorsk 5 1 2 3
SKA Pietari I.van D. Morozov () SKA Pietari 4 1 2 3
SKA Pietari V.asili Podkolzin () SKA Pietari 4 1 2 3
Metallurg Magnitogorsk N.ikita Pivtsakin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 3 3
TsSKA Moskova N.ikita Nesterov () TsSKA Moskova 4 0 3 3
Dinamo Moskova A.ndrei Mironov () Dinamo Moskova 6 0 3 3
Avangard T.aylor Beck () Avangard 6 0 3 3
Salavat Julajev A.lexander Kadeikin () Salavat Julajev 6 0 3 3
Vitjaz A.lexei Byvaltsev () Vitjaz 4 0 3 3
Ak Bars A.rtyom Galimov () Ak Bars 4 0 3 3
SKA Pietari S.ergei Plotnikov () SKA Pietari 4 2 0 2
Vitjaz Q.uinton Howden () Vitjaz 4 2 0 2
Vitjaz A.lexei Makeyev () Vitjaz 4 2 0 2
Metallurg Magnitogorsk A.ndrej Nestrasil () Metallurg Magnitogorsk 5 2 0 2
Dinamo Moskova V.ladimir Bryukvin () Dinamo Moskova 6 2 0 2
Sibir Y.evgeni Chesalin () Sibir 5 2 0 2
Lokomotiv A.rtur Kayumov () Lokomotiv 6 2 0 2
Jokerit J.esse Joensuu () Jokerit 6 1 1 2
Barys Nur-Sultan D.ustin Boyd () Barys Nur-Sultan 5 1 1 2
Avtomobilist G.eorgi Belousov () Avtomobilist 5 1 1 2
Barys Nur-Sultan A.tte Ohtamaa () Barys Nur-Sultan 5 1 1 2
Vitjaz V.ille Lajunen () Vitjaz 4 1 1 2
SKA Pietari Y.evgeni Ketov () SKA Pietari 4 1 1 2
Salavat Julajev G.rigori Panin () Salavat Julajev 6 1 1 2
SKA Pietari A.nton Belov () SKA Pietari 4 1 1 2
Avtomobilist D.an Sexton () Avtomobilist 5 1 1 2
Salavat Julajev A.lexander Burmistrov () Salavat Julajev 6 1 1 2
Avangard B.randon McMillan () Avangard 6 1 1 2
Avangard V.ille Pokka () Avangard 6 1 1 2
Neftehimik P.avel Kulikov () Neftehimik 4 1 1 2
TsSKA Moskova M.axim Shalunov () TsSKA Moskova 4 1 1 2
Ak Bars A.rtyom Lukoyanov () Ak Bars 4 1 1 2
TsSKA Moskova M.ikhail Grigorenko () TsSKA Moskova 4 1 1 2
Lokomotiv N.ikita Cherepanov () Lokomotiv 6 1 1 2
TsSKA Moskova L.inden Vey () TsSKA Moskova 4 1 1 2
Jokerit D.avid Sklenicka () Jokerit 6 1 1 2
Ak Bars D.mitri Voronkov () Ak Bars 4 1 1 2
Lokomotiv M.agnus Pääjärvi () Lokomotiv 6 1 1 2
Barys Nur-Sultan C.urtis Valk () Barys Nur-Sultan 5 1 1 2
Dinamo Moskova J.uuso Hietanen () Dinamo Moskova 6 0 2 2
Salavat Julajev I.lya Krikunov () Salavat Julajev 6 0 2 2
Spartak A.ndrei Kuteikin () Spartak 6 0 2 2
Avtomobilist A.lexandr Kucheryavenko () Avtomobilist 5 0 2 2
Lokomotiv R.oman Savchenko () Lokomotiv 6 0 2 2
Salavat Julajev M.ikhail Pashnin () Salavat Julajev 6 0 2 2
Metallurg Magnitogorsk A.ndrei Loktionov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 2 2
Avangard S.ergei Shirokov () Avangard 6 0 2 2
Spartak I.van Vishnevsky () Spartak 6 0 2 2
Ak Bars M.ikhail Fisenko () Ak Bars 4 0 2 2
Ak Bars M.ikael Wikstrand () Ak Bars 4 0 2 2
SKA Pietari I.gor Ozhiganov () SKA Pietari 4 0 2 2
Torpedo A.nton Shenfeld () Torpedo 4 0 2 2
Torpedo D.amir Zhafyarov () Torpedo 4 0 2 2
Avtomobilist N.ikita Tryamkin () Avtomobilist 5 0 2 2
Ak Bars A.lbert Yarullin () Ak Bars 4 0 2 2
Lokomotiv V.ladimir A. Tkachyov () Lokomotiv 6 0 2 2
Salavat Julajev Z.akhar Arzamastsev () Salavat Julajev 6 0 2 2
Barys Nur-Sultan Y.egor Petukhov () Barys Nur-Sultan 5 0 2 2
Avangard S.ven Andrighetto () Avangard 6 0 2 2
Dinamo Moskova D.aniil Tarasov () Dinamo Moskova 6 0 2 2
Barys Nur-Sultan A.rkadi Shestakov () Barys Nur-Sultan 5 0 2 2
Spartak T.syplakov Maxim () Spartak 6 0 2 2
Dinamo Moskova M.axim Afinogenov () Dinamo Moskova 6 1 0 1
Avtomobilist G.eoffrey Platt () Avtomobilist 5 1 0 1
Jokerit P.etri Kontiola () Jokerit 6 1 0 1
Avangard A.ndrei Stas () Avangard 6 1 0 1
Sibir D.mitri Sayustov () Sibir 5 1 0 1
Ak Bars M.ikhail Glukhov () Ak Bars 4 1 0 1
Vitjaz P.avel Chernov () Vitjaz 4 1 0 1
Dinamo Moskova K.irill Lyamin () Dinamo Moskova 6 1 0 1
TsSKA Moskova M.ario Kempe () TsSKA Moskova 4 1 0 1
Avangard A.lexei Potapov () Avangard 6 1 0 1
Lokomotiv Y.egor Averin () Lokomotiv 6 1 0 1
Spartak A.natoli Nikontsev () Spartak 6 1 0 1
Barys Nur-Sultan I.iro Pakarinen () Barys Nur-Sultan 5 1 0 1
Torpedo C.hay Genoway () Torpedo 4 1 0 1
Ak Bars J.ustin Azevedo () Ak Bars 4 1 0 1
Dinamo Moskova M.ikhail Grigoryev () Dinamo Moskova 6 1 0 1
Salavat Julajev E.duard Gimatov () Salavat Julajev 6 1 0 1
Torpedo J.ordan Schroeder () Torpedo 4 1 0 1
Salavat Julajev V.ladislav Kartayev () Salavat Julajev 6 1 0 1
Jokerit O.liver Lauridsen () Jokerit 6 1 0 1
Avangard V.alentin Pyanov () Avangard 6 1 0 1
Sibir D.aniil Romantsev () Sibir 5 1 0 1
Neftehimik I.ldar Shiksatdarov () Neftehimik 4 1 0 1
Neftehimik M.arat Khairullin () Neftehimik 4 1 0 1
Torpedo A.ndrei Belevich () Torpedo 4 1 0 1
TsSKA Moskova P.avel Karnaukhov () TsSKA Moskova 4 1 0 1
Spartak M.ikhail Kotlyarevsky () Spartak 6 1 0 1
Avangard A.lexander Yaremchuk () Avangard 6 1 0 1
Lokomotiv P.avel Kudryavtsev () Lokomotiv 6 1 0 1
SKA Pietari D.anila Galenyuk () SKA Pietari 4 1 0 1
Metallurg Magnitogorsk N.ikolai Kulyomin () Metallurg Magnitogorsk 5 1 0 1
Dinamo Moskova I.van Muranov () Dinamo Moskova 6 1 0 1
Lokomotiv G.rigory Denisenko () Lokomotiv 6 1 0 1
Sibir S.hashkov Nikita () Sibir 5 1 0 1
TsSKA Moskova M.att Robinson () TsSKA Moskova 4 1 0 1
Spartak A.nsel Galimov () Spartak 6 1 0 1
Lokomotiv A.ndrei Markov () Lokomotiv 6 0 1 1
Lokomotiv S.taffan Kronwall () Lokomotiv 6 0 1 1
Vitjaz Y.evgeni Artyukhin () Vitjaz 4 0 1 1
Avtomobilist N.igel Dawes () Avtomobilist 5 0 1 1
Avangard A.lexei Tereshenko () Avangard 6 0 1 1
Spartak M.ikhail Yunkov () Spartak 6 0 1 1
Spartak M.artins Karsums () Spartak 6 0 1 1
Salavat Julajev M.axim Mayorov () Salavat Julajev 6 0 1 1
Ak Bars K.irill Petrov () Ak Bars 4 0 1 1
Spartak Y.akov Rylov () Spartak 6 0 1 1
Avtomobilist D.enis Bodrov () Avtomobilist 5 0 1 1
Vitjaz P.ekka Jormakka () Vitjaz 4 0 1 1
Spartak D.mitri Vishnevsky () Spartak 6 0 1 1
SKA Pietari V.asili Tokranov () SKA Pietari 4 0 1 1
Sibir A.lexander Loginov () Sibir 5 0 1 1
Neftehimik J.acob Berglund () Neftehimik 4 0 1 1
Jokerit T.ommi Kivistö () Jokerit 6 0 1 1
Dinamo Moskova T.eemu Pulkkinen () Dinamo Moskova 6 0 1 1
TsSKA Moskova K.las Dahlbeck () TsSKA Moskova 4 0 1 1
Jokerit J.ohn Norman () Jokerit 6 0 1 1
Avangard I.gor Bobkov () Avangard 6 0 1 1
Ak Bars J.esse Virtanen () Ak Bars 4 0 1 1
Avangard V.yacheslav Voynov () Avangard 6 0 1 1
Vitjaz J.akub Jerabek () Vitjaz 4 0 1 1
Spartak F.yodor Malykhin () Spartak 6 0 1 1
Avtomobilist M.ikhail Mamkin () Avtomobilist 5 0 1 1
Lokomotiv J.akub Nakladal () Lokomotiv 6 0 1 1
Torpedo S.tanislav Bocharov () Torpedo 4 0 1 1
Jokerit S.teve Moses () Jokerit 6 0 1 1
Ak Bars R.oman Rukavishnikov () Ak Bars 4 0 1 1
Dinamo Moskova V.yacheslav Kulyomin () Dinamo Moskova 6 0 1 1
Neftehimik A.lexei Volgin () Neftehimik 4 0 1 1
Dinamo Moskova D.mitri Ogurtsov () Dinamo Moskova 6 0 1 1
Avtomobilist A.natoli Golyshev () Avtomobilist 5 0 1 1
Jokerit A.lex Grant () Jokerit 6 0 1 1
TsSKA Moskova A.lexei Marchenko () TsSKA Moskova 4 0 1 1
TsSKA Moskova I.lya Sorokin () TsSKA Moskova 4 0 1 1
TsSKA Moskova K.onstantin Okulov () TsSKA Moskova 4 0 1 1
Spartak D.amir Musin () Spartak 6 0 1 1
Lokomotiv R.ushan Rafikov () Lokomotiv 6 0 1 1
Barys Nur-Sultan N.ikita Mikhailis () Barys Nur-Sultan 5 0 1 1
Dinamo Moskova A.ndrei S. Alexeyev () Dinamo Moskova 6 0 1 1
Vitjaz Y.egor Voronkov () Vitjaz 4 0 1 1
Sibir N.ikolai Timashov () Sibir 5 0 1 1
Metallurg Magnitogorsk B.randon Kozun () Metallurg Magnitogorsk 5 0 1 1
Dinamo Moskova A.rtyom Volkov () Dinamo Moskova 6 0 1 1
Ak Bars V.iktor Tikhonov () Ak Bars 4 0 1 1
Avtomobilist B.rooks Macek () Avtomobilist 5 0 1 1
Lokomotiv D.enis Alekseev () Lokomotiv 6 0 1 1
Dinamo Moskova V.ladislav Yefremov () Dinamo Moskova 6 0 1 1
Jokerit A.hti Oksanen () Jokerit 6 0 1 1
Dinamo Moskova Y.egor Zaitsev () Dinamo Moskova 6 0 1 1
Barys Nur-Sultan D.mitry Gurkov () Barys Nur-Sultan 5 0 1 1
Ak Bars A.ndrey Pedan () Ak Bars 4 0 1 1
Sibir N.ikita Mikhailov () Sibir 5 0 1 1
Barys Nur-Sultan S.vedberg Viktor () Barys Nur-Sultan 5 0 1 1
Spartak A.kim Trishin () Spartak 6 0 1 1
Spartak A.lexander Nikishin () Spartak 6 0 1 1
Vitjaz D.aniil Pylenkov () Vitjaz 4 0 1 1
Torpedo A.nton Volchenkov () Torpedo 4 0 0 0
TsSKA Moskova L.ars Johansson () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Vitjaz A.lexander Semin () Vitjaz 4 0 0 0
Neftehimik R.yan Murphy () Neftehimik 4 0 0 0
Jokerit A.ntti Niemi () Jokerit 6 0 0 0
Ak Bars D.anis Zaripov () Ak Bars 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan T.algat Zhailauov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Barys Nur-Sultan R.oman Starchenko () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Dinamo Moskova I.lya Nikulin () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik J.onas Enlund () Neftehimik 4 0 0 0
SKA Pietari J.ori Lehterä () SKA Pietari 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan H.enrik Karlsson () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Neftehimik D.mitri Kazionov () Neftehimik 4 0 0 0
Neftehimik Y.evgeni Ryasensky () Neftehimik 4 0 0 0
Salavat Julajev J.uha Metsola () Salavat Julajev 6 0 0 0
Sibir J.ukka Peltola () Sibir 5 0 0 0
Neftehimik V.italy Atyushov () Neftehimik 4 0 0 0
Torpedo A.nders Lindback () Torpedo 4 0 0 0
SKA Pietari J.arno Koskiranta () SKA Pietari 4 0 0 0
Jokerit M.ika Niemi () Jokerit 6 0 0 0
Lokomotiv A.nton Lander () Lokomotiv 6 0 0 0
Spartak T.obias Viklund () Spartak 6 0 0 0
Sibir H.arri Säteri () Sibir 5 0 0 0
Vitjaz N.ikolai Stasenko () Vitjaz 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk S.tanislav Galimov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Sibir K.onstantin Alexeyev () Sibir 5 0 0 0
Sibir Y.egor Milovzorov () Sibir 5 0 0 0
Dinamo Moskova M.ikhail Anisin () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Spartak G.ennadi Stolyarov () Spartak 6 0 0 0
Ak Bars V.ladimir Galuzin () Ak Bars 4 0 0 0
Torpedo M.ikhail Varnakov () Torpedo 4 0 0 0
SKA Pietari I.lya Kablukov () SKA Pietari 4 0 0 0
Neftehimik K.onstantin Barulin () Neftehimik 4 0 0 0
Torpedo G.eorgi Misharin () Torpedo 4 0 0 0
Spartak M.axim Goncharov () Spartak 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk D.enis Parshin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Lokomotiv A.lexander Svitov () Lokomotiv 6 0 0 0
Sibir V.ladimir Pervushin () Sibir 5 0 0 0
TsSKA Moskova A.leksander Popov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Sibir O.leg Piganovich () Sibir 5 0 0 0
Spartak A.lexander Kutuzov () Spartak 6 0 0 0
TsSKA Moskova B.ogdan Kiselevich () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Avangard M.axim Chudinov () Avangard 6 0 0 0
Vitjaz Y.evgeni Mons () Vitjaz 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk Y.evgeni Biryukov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Vitjaz I.lya Yezhov () Vitjaz 4 0 0 0
Sibir I.gor Makarov () Sibir 5 0 0 0
SKA Pietari A.ndrei Zubarev () SKA Pietari 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan M.axim Semyonov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Spartak A.lexei Grishin () Spartak 6 0 0 0
Spartak D.enis Kokarev () Spartak 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk V.asili Koshechkin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
TsSKA Moskova S.ergei Andronov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Neftehimik A.lexander Chernikov () Neftehimik 4 0 0 0
Vitjaz J.oonas Nattinen () Vitjaz 4 0 0 0
Jokerit M.atias Myttynen () Jokerit 6 0 0 0
Jokerit T.eemu Eronen () Jokerit 6 0 0 0
Dinamo Moskova I.gor Ignatushkin () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik D.enis Kazionov () Neftehimik 4 0 0 0
Dinamo Moskova M.axim Solovyov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Torpedo P.aul Szczechura () Torpedo 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk D.ennis Rasmussen () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk Y.evgeni Timkin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Vitjaz I.gor Golovkov () Vitjaz 4 0 0 0
Neftehimik A.lexander Rybakov () Neftehimik 4 0 0 0
Vitjaz A.nton Bukhanko () Vitjaz 4 0 0 0
Sibir Y.aroslav Khabarov () Sibir 5 0 0 0
Avtomobilist V.yacheslav Litovchenko () Avtomobilist 5 0 0 0
SKA Pietari D.inar Khafizullin () SKA Pietari 4 0 0 0
Ak Bars S.tepan Sannikov () Ak Bars 4 0 0 0
Salavat Julajev A.lexei Semenov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk M.aksim Matushkin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk V.iktor Antipin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Avtomobilist R.afael Batyrshin () Avtomobilist 5 0 0 0
Spartak D.mitry Chernykh () Spartak 6 0 0 0
Neftehimik S.tepan Zakharchuk () Neftehimik 4 0 0 0
Ak Bars E.mil Garipov () Ak Bars 4 0 0 0
SKA Pietari M.agnus Hellberg () SKA Pietari 4 0 0 0
Vitjaz A.lexander Yevseyenkov () Vitjaz 4 0 0 0
Ak Bars O.leg Li () Ak Bars 4 0 0 0
Ak Bars P.atrice Cormier () Ak Bars 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk B.ogdan Potekhin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Jokerit H.enri Ikonen () Jokerit 6 0 0 0
Ak Bars A.dam Reideborn () Ak Bars 4 0 0 0
TsSKA Moskova S.ergey Kalinin () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Lokomotiv A.lexander Lazushin () Lokomotiv 6 0 0 0
SKA Pietari D.mitri Kagarlitsky () SKA Pietari 4 0 0 0
Dinamo Moskova M.iks Indrasis () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Salavat Julajev A.lexei Kruchinin () Salavat Julajev 6 0 0 0
Salavat Julajev V.yacheslav Solodukhin () Salavat Julajev 6 0 0 0
TsSKA Moskova J.iri Sekac () TsSKA Moskova 4 0 0 0
SKA Pietari M.axim Karpov () SKA Pietari 4 0 0 0
SKA Pietari M.iro Aaltonen () SKA Pietari 4 0 0 0
Spartak J.ulius Hudácek () Spartak 6 0 0 0
Avtomobilist Y.efim Gurkin () Avtomobilist 5 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk T.omas Filippi () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Torpedo D.enis Barantsev () Torpedo 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk E.gor Yakovlev () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Lokomotiv D.aniil Apalkov () Lokomotiv 6 0 0 0
SKA Pietari N.ail Yakupov () SKA Pietari 4 0 0 0
Avtomobilist Y.evgeni Mozer () Avtomobilist 5 0 0 0
Vitjaz A.lexander Shevchenko () Vitjaz 4 0 0 0
Lokomotiv T.y Rattie () Lokomotiv 6 0 0 0
Torpedo D.rew Shore () Torpedo 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan E.ric Tangradi () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Vitjaz I.lya Shinkevich () Vitjaz 4 0 0 0
Avangard Y.egor Martynov () Avangard 6 0 0 0
Avtomobilist A.rtyom Gareyev () Avtomobilist 5 0 0 0
SKA Pietari Y.aroslav Dyblenko () SKA Pietari 4 0 0 0
Torpedo I.gor Levitsky () Torpedo 4 0 0 0
Salavat Julajev N.ikita Soshnikov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Spartak Y.evgeni Kulik () Spartak 6 0 0 0
Neftehimik A.ndrei Sergeyev () Neftehimik 4 0 0 0
Salavat Julajev Y.evgeni Lisovets () Salavat Julajev 6 0 0 0
SKA Pietari A.rtyom Zemchyonok () SKA Pietari 4 0 0 0
Ak Bars D.mitri Yudin () Ak Bars 4 0 0 0
Spartak I.lya Arkalov () Spartak 6 0 0 0
TsSKA Moskova M.ikhail Naumenkov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk R.oman Lyubimov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Avtomobilist F.yodor Belyakov () Avtomobilist 5 0 0 0
Sibir M.axim Kazakov () Sibir 5 0 0 0
Lokomotiv P.avel Kraskovsky () Lokomotiv 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk E.ric O'Dell () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Avtomobilist J.akub Kovar () Avtomobilist 5 0 0 0
Dinamo Moskova A.lexander Yeryomenko () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Avtomobilist A.lexei Vasilevsky () Avtomobilist 5 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk A.lexei Bereglazov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Lokomotiv M.axim Osipov () Lokomotiv 6 0 0 0
Torpedo N.ikita Lisov () Torpedo 4 0 0 0
Neftehimik A.lexander Bryntsev () Neftehimik 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan C.orban Knight () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
SKA Pietari I.van Nalimov () SKA Pietari 4 0 0 0
Salavat Julajev P.avel Koledov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Avangard D.enis Kostin () Avangard 6 0 0 0
Avangard A.lexander Sudnitsin () Avangard 6 0 0 0
Avangard Y.evgeni Grachyov () Avangard 6 0 0 0
Vitjaz I.gor Saprykin () Vitjaz 4 0 0 0
Salavat Julajev V.ladimir Sokhatsky () Salavat Julajev 6 0 0 0
Avangard A.lexey Bondarev () Avangard 6 0 0 0
TsSKA Moskova I.van Telegin () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Avtomobilist V.itali Popov () Avtomobilist 5 0 0 0
Dinamo Moskova A.lexei Pepelyayev () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik Z.iyat Paigin () Neftehimik 4 0 0 0
TsSKA Moskova A.rtyom Blazhiyevsky () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Dinamo Moskova I.van Bocharov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Vitjaz Y.uri Pautov () Vitjaz 4 0 0 0
Neftehimik D.amir Sharipzyanov () Neftehimik 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk I.van Vereshchagin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
SKA Pietari A.lexander Dergachyov () SKA Pietari 4 0 0 0
TsSKA Moskova S.ergei Tolchinsky () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Sibir A.ndrei Yermakov () Sibir 5 0 0 0
Torpedo D.aniil Ilyin () Torpedo 4 0 0 0
SKA Pietari A.rtyom Shvets-Rogovoy () SKA Pietari 4 0 0 0
Vitjaz P.avel Varfolomeyev () Vitjaz 4 0 0 0
SKA Pietari A.rtyom Zub () SKA Pietari 4 0 0 0
Torpedo A.rtyom Alyayev () Torpedo 4 0 0 0
Jokerit J.anis Kalnins () Jokerit 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk N.ikolai Vladimirov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Torpedo M.ikhail Smolin () Torpedo 4 0 0 0
Salavat Julajev A.rtyom Sergeyev () Salavat Julajev 6 0 0 0
Avtomobilist A.ndrei Obidin () Avtomobilist 5 0 0 0
Vitjaz S.vyatoslav Grebenshchikov () Vitjaz 4 0 0 0
Salavat Julajev S.tanislav Gareyev () Salavat Julajev 6 0 0 0
Dinamo Moskova S.ergei Alexeyev () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Salavat Julajev A.ndrei Kareyev () Salavat Julajev 6 0 0 0
Vitjaz Y.evgeni Katichev () Vitjaz 4 0 0 0
Sibir V.ladislav Naumov () Sibir 5 0 0 0
Ak Bars N.ikita Lyamkin () Ak Bars 4 0 0 0
Spartak I.lya Pavlyukov () Spartak 6 0 0 0
Torpedo V.iktor Shakhvorostov () Torpedo 4 0 0 0
Lokomotiv A.lexander Polunin () Lokomotiv 6 0 0 0
Avangard R.oman Manukhov () Avangard 6 0 0 0
Sibir A.lexander Torchenyuk () Sibir 5 0 0 0
Jokerit E.etu Torpström () Jokerit 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk D.mitri Buinitsky () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Dinamo Moskova I.van Igumnov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
TsSKA Moskova A.ndrei Svetlakov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Avtomobilist S.tepan Khripunov () Avtomobilist 5 0 0 0
Lokomotiv A.rtyom Ilyenko () Lokomotiv 6 0 0 0
Sibir V.iktor Komarov () Sibir 5 0 0 0
Dinamo Moskova I.lya Shipov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik P.avel Poryadin () Neftehimik 4 0 0 0
Torpedo P.avel Medvedev () Torpedo 4 0 0 0
Dinamo Moskova D.mitri Moiseyev () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Sibir A.lexei Yakovlev () Sibir 5 0 0 0
Dinamo Moskova S.ergei Boikov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Torpedo S.ergei Zborovsky () Torpedo 4 0 0 0
Neftehimik R.adel Fazleyev () Neftehimik 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk A.rkhip Nekolenko () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Vitjaz P.avel Vorobey () Vitjaz 4 0 0 0
Lokomotiv M.ikhail Sidorov () Lokomotiv 6 0 0 0
Torpedo A.ndrei Tikhomirov () Torpedo 4 0 0 0
Ak Bars K.ristian Khenkel () Ak Bars 4 0 0 0
Vitjaz A.nton Todykov () Vitjaz 4 0 0 0
Vitjaz M.ikhail Yepishin () Vitjaz 4 0 0 0
Spartak A.nton Zlobin () Spartak 6 0 0 0
Ak Bars T.imur Bilyalov () Ak Bars 4 0 0 0
Torpedo N.ikolai Molkov () Torpedo 4 0 0 0
Neftehimik P.avel Padakin () Neftehimik 4 0 0 0
Spartak R.uslan Pedan () Spartak 6 0 0 0
Sibir N.ikita Korotkov () Sibir 5 0 0 0
Sibir D.mitry Lukin () Sibir 5 0 0 0
Barys Nur-Sultan A.lexei Maklyukov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Barys Nur-Sultan K.irill Panyukov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Avangard D.enis Zernov () Avangard 6 0 0 0
Torpedo K.irill Urakov () Torpedo 4 0 0 0
Vitjaz D.anila Kvartalnov () Vitjaz 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk G.rigori Dronov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Dinamo Moskova Y.egor Popov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Torpedo D.mitri Rodionychev () Torpedo 4 0 0 0
Torpedo D.anil Veryayev () Torpedo 4 0 0 0
TsSKA Moskova A.rtyom Chmykhov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan Y.egor Shalapov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Sibir A.lexei Krasikov () Sibir 5 0 0 0
Spartak G.leb Shashkov () Spartak 6 0 0 0
Ak Bars K.amil Fazylzyanov () Ak Bars 4 0 0 0
Neftehimik Z.ack Mitchell () Neftehimik 4 0 0 0
Vitjaz D.enis Orlovich-Grudkov () Vitjaz 4 0 0 0
Spartak A.lexander Trushkov () Spartak 6 0 0 0
Salavat Julajev N.ikolai Chebykin () Salavat Julajev 6 0 0 0
Ak Bars N.ikolai Averin () Ak Bars 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan P.OLOKHOV Kirill () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Vitjaz A.lexander Kulagin () Vitjaz 4 0 0 0
Torpedo M.ikhail Orlov () Torpedo 4 0 0 0
Vitjaz I.van Petrakov () Vitjaz 4 0 0 0
Dinamo Moskova T.imur Besharov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik A.lexander Sharychenkov () Neftehimik 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan J.esse Blacker () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Neftehimik R.afael Bikmullin () Neftehimik 4 0 0 0
Dinamo Moskova G.eorgy Busarov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Salavat Julajev D.aniil Skorikov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Barys Nur-Sultan D.mitry Shevchenko () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Ak Bars M.axim Pestushko () Ak Bars 4 0 0 0
Sibir G.leb Zyryanov () Sibir 5 0 0 0
Avtomobilist D.mitri Zhukenov () Avtomobilist 5 0 0 0
Jokerit A.leksi Halme () Jokerit 6 0 0 0
Vitjaz I.van Larichev () Vitjaz 4 0 0 0
Avangard A.rtyom Manukyan () Avangard 6 0 0 0
Lokomotiv G.eorgy Ivanov () Lokomotiv 6 0 0 0
Dinamo Moskova P.avel Tkachenko () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Spartak I.lya Tataluyev () Spartak 6 0 0 0
SKA Pietari A.lexei Melnichuk () SKA Pietari 4 0 0 0
Lokomotiv M.axim Afanasyev () Lokomotiv 6 0 0 0
Torpedo V.ladislav Mikhalchu () Torpedo 4 0 0 0
Jokerit E.emeli Räsänen () Jokerit 6 0 0 0
Barys Nur-Sultan V.alery Orekhov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Jokerit W.altteri Ignatjew () Jokerit 6 0 0 0
Neftehimik B.ulat Shafigullin () Neftehimik 4 0 0 0
Jokerit A.leksanteri Heiskanen () Jokerit 6 0 0 0
Jokerit E.etu Mäki () Jokerit 6 0 0 0
Sibir N.ikolai Demidov () Sibir 5 0 0 0
Barys Nur-Sultan A.likhan Asetov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Barys Nur-Sultan L.eonid Metalnikov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
TsSKA Moskova M.arsel Ibragimov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Salavat Julajev A.rtyom Pimenov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Salavat Julajev I.lya Baranov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Salavat Julajev V.ladislav Lukin () Salavat Julajev 6 0 0 0
Sibir A.lexander Loktev () Sibir 5 0 0 0
Sibir I.van Karelin () Sibir 5 0 0 0
Sibir P.avel Filchenkov () Sibir 5 0 0 0
Torpedo Y.esayan Mikhail () Torpedo 4 0 0 0
Torpedo K.irill Melyakov () Torpedo 4 0 0 0
Torpedo Y.egor Ogiyenko () Torpedo 4 0 0 0
Neftehimik T.imur Khafizov () Neftehimik 4 0 0 0
Ak Bars V.ladislav Kara () Ak Bars 4 0 0 0
Lokomotiv N.ikolai Kovalenko () Lokomotiv 6 0 0 0
Dinamo Moskova A.ndrei Pribylsky () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Dinamo Moskova S.emyon Pankratov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Dinamo Moskova M.ikhail Bitsadze () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Barys Nur-Sultan V.alk Curtis () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Sibir I.lya Morozov () Sibir 5 0 0 0
TsSKA Moskova A.lexander Romanov () TsSKA Moskova 4 0 0 0
TsSKA Moskova N.ikita Rtishchev () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Dinamo Moskova D.mitry Moiseev () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Jokerit R.oope Reini () Jokerit 6 0 0 0
Torpedo D.onat Stalnov () Torpedo 4 0 0 0
Lokomotiv I.lya Konovalov () Lokomotiv 6 0 0 0
Dinamo Moskova A.rtur Karmashkov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik G.leb Semyonov () Neftehimik 4 0 0 0
Torpedo M.axim Mineyev () Torpedo 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan M.axim Musorov () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
SKA Pietari P.yotr Kochetkov () SKA Pietari 4 0 0 0
Avtomobilist D.aniil Valitov () Avtomobilist 5 0 0 0
Ak Bars D.aniil Zhuravlyov () Ak Bars 4 0 0 0
Dinamo Moskova A.slan Raisov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Neftehimik T.imur Sharifyanov () Neftehimik 4 0 0 0
Lokomotiv S.lepets Kirill () Lokomotiv 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk P.avel Dorofeyev () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Dinamo Moskova M.ikhailov Vladislav () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Lokomotiv D.aniil Misyul () Lokomotiv 6 0 0 0
Barys Nur-Sultan K.leshenko Nikita () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Jokerit M.ico Luoto () Jokerit 6 0 0 0
Jokerit R.asmus Lahnaviik () Jokerit 6 0 0 0
TsSKA Moskova R.oman Kalinichenko () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Lokomotiv D.aniil Isayev () Lokomotiv 6 0 0 0
Lokomotiv I.van Romanov () Lokomotiv 6 0 0 0
Lokomotiv N.ikita Anokhovsky () Lokomotiv 6 0 0 0
Spartak Y.evgeni Sorokin () Spartak 6 0 0 0
Avangard M.axim Mizyurin () Avangard 6 0 0 0
Neftehimik F.yodor Korotayev () Neftehimik 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan E.ddie Pasquale () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
Neftehimik I.gor Ugolnikov () Neftehimik 4 0 0 0
Neftehimik M.att White () Neftehimik 4 0 0 0
Dinamo Moskova D.aniel Avdioukin () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Vitjaz P.avel Koltygin () Vitjaz 4 0 0 0
Dinamo Moskova A.nton Vasilyev () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Salavat Julajev R.odion Amirov () Salavat Julajev 6 0 0 0
SKA Pietari P.avel Davydyuk () SKA Pietari 4 0 0 0
SKA Pietari D.aniil Ogirchuk () SKA Pietari 4 0 0 0
Avtomobilist V.ladislav Gross () Avtomobilist 5 0 0 0
Avtomobilist A.lexander Sevostyanov () Avtomobilist 5 0 0 0
Vitjaz D.anila Moiseyev () Vitjaz 4 0 0 0
Torpedo S.ergei Goncharuk () Torpedo 4 0 0 0
Neftehimik M.axim Groshev () Neftehimik 4 0 0 0
Dinamo Moskova I.lya Kruglov () Dinamo Moskova 6 0 0 0
Avangard R.ob Klinkhammer () Avangard 6 0 0 0
Ak Bars A.rtyom Valeyev () Ak Bars 4 0 0 0
Salavat Julajev D.anil Alalykin () Salavat Julajev 6 0 0 0
Salavat Julajev S.hakir Mukhamadullin () Salavat Julajev 6 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk N.ikita A Rozhkov () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Neftehimik A.rsen Khisamutdinov () Neftehimik 4 0 0 0
Metallurg Magnitogorsk Y.egor Korobkin () Metallurg Magnitogorsk 5 0 0 0
Spartak Z.akhar Shablovsky () Spartak 6 0 0 0
Torpedo R.attie Ty () Torpedo 4 0 0 0
Ak Bars N.ikita Dynyak () Ak Bars 4 0 0 0
Barys Nur-Sultan N.ikita Kleshchenko () Barys Nur-Sultan 5 0 0 0
TsSKA Moskova M.axim Sorkin () TsSKA Moskova 4 0 0 0
Avangard S.emyon Ruchkin () Avangard 6 0 0 0
SKA Pietari V.asili Glotov () SKA Pietari 4 0 0 0
Lokomotiv M.ikhail Belyayev () Lokomotiv 6 0 0 0
Salavat Julajev D.anil Bashkirov () Salavat Julajev 6 0 0 0
Torpedo D.enis Pochivalov () Torpedo 4 0 0 0
Sibir M.ikhail Romayev () Sibir 5 0 0 0
Ak Bars M.axim Marushev () Ak Bars 4 0 0 0
Lokomotiv A.lexander Daryin () Lokomotiv 6 0 0 0

KHL:n runkosarjan tulokset

Kierros 62
PVM Ottelu Tulos
27.02.2020 18:30 Vitjaz - Lokomotiv vl. 5-4 (1-0, 2-2, 1-2)
27.02.2020 18:30 TsSKA Moskova - HK Sotshi 6-0 (3-0, 3-0, 0-0)
27.02.2020 18:30 Ak Bars - Avtomobilist 0-3 (0-1, 0-1, 0-1)
27.02.2020 18:10 Dinamo Minsk - Dinamo Moskova 4-3 (1-3, 3-0, 0-0)
27.02.2020 16:00 Traktor - Metallurg Magnitogorsk 2-1 (1-0, 1-0, 0-1)
26.02.2020 14:30 Sibir - Dinamo Riika 4-2 (0-1, 1-1, 3-0)
26.02.2020 11:30 Admiral - Neftehimik 2-3 (2-0, 0-1, 0-2)
26.02.2020 11:00 Amur - Barys Nur-Sultan 5-0 (2-0, 0-0, 3-0)
25.02.2020 18:30 Vitjaz - Spartak 2-4 (2-2, 0-0, 0-2)
25.02.2020 18:00 Torpedo - Jokerit 3-1 (3-1, 0-0, 0-0)
25.02.2020 14:30 Sibir - Metallurg Magnitogorsk 4-1 (1-0, 2-0, 1-1)
21.02.2020 18:30 Avangard - Jokerit vl. 1-2 (1-0, 0-1, 0-0)
Kierros 61
Kierros 60
Kierros 59
Kierros 58
Kierros 57
Kierros 56
Kierros 55
Kierros 54
Kierros 53
Kierros 52
Kierros 51
Kierros 50
Kierros 49
Kierros 48
Kierros 47
Kierros 46
Kierros 45
Kierros 44
Kierros 43
Kierros 42
Kierros 41
Kierros 40
Kierros 39
Kierros 38
Kierros 37
Kierros 36
Kierros 35
Kierros 34
Kierros 33
Kierros 32
Kierros 31
Kierros 30
Kierros 29
Kierros 28
Kierros 27
Kierros 26
Kierros 25
Kierros 24
Kierros 23
Kierros 22
Kierros 21
Kierros 20
Kierros 19
Kierros 18
Kierros 17
Kierros 16
Kierros 15
Kierros 14
Kierros 13
Kierros 12
Kierros 11
Kierros 10
Kierros 9
Kierros 8
Kierros 7
Kierros 6
Kierros 5
Kierros 4
Kierros 3
Kierros 2
Kierros 1

KHL:n otteluohjelma

Runkosarja

Pelattu.

KHL:n sarjataulukko

Läntinen konferenssi

Läntinen konferenssi

# Joukkue O 3P 2P 1P 0P M P
1 TsSKA Moskova 62 40 5 4 13 202-99 94
2 SKA Pietari 62 30 14 5 13 179-118 93
3 Jokerit 62 28 10 8 16 184-164 84
4 Dinamo Moskova 62 29 8 8 17 182-144 82
5 Spartak 62 26 8 9 19 173-143 77
6 Lokomotiv 62 25 9 5 23 170-151 73
7 Vitjaz 62 19 8 11 24 137-166 65
8 Torpedo 62 22 7 6 27 165-167 64
9 HK Sotshi 62 15 10 9 28 124-164 59
10 Severstal 62 14 10 10 28 126-171 58
11 Dinamo Riika 62 11 6 7 38 103-187 41
12 Dinamo Minsk 62 11 3 11 37 135-232 39

Itäinen konferenssi

Itäinen konferenssi

# Joukkue O 3P 2P 1P 0P M P
1 Ak Bars 62 38 6 5 13 178-121 93
2 Avangard 62 30 7 9 16 163-120 83
3 Avtomobilist 62 24 11 8 19 168-151 78
4 Sibir 62 27 7 6 22 139-143 74
5 Salavat Julajev 62 23 6 10 23 153-144 68
6 Metallurg Magnitogorsk 62 20 8 9 25 138-145 65
7 Neftehimik 62 21 7 8 26 162-158 64
8 Amur 62 20 6 10 26 132-145 62
9 Kunlun Red Star 62 20 6 8 28 139-158 60
10 Traktor 62 20 5 6 31 132-161 56
11 Admiral 62 16 10 4 32 126-177 56

KHL:n pistepörssi

Runkosarja

Pelaaja Joukkue Ottelut Maalit Syötöt Pisteet
Dinamo Moskova V.adim Shipachyov () Dinamo Moskova 62 17 47 64
TsSKA Moskova K.irill Kaprizov () TsSKA Moskova 62 33 28 61
Dinamo Moskova D.mitrij Jaskin () Dinamo Moskova 62 31 30 61
Salavat Julajev L.inus Omark () Salavat Julajev 62 12 43 55
Avtomobilist N.igel Dawes () Avtomobilist 62 21 30 51
Jokerit M.ikko Lehtonen () Jokerit 62 19 31 50
TsSKA Moskova L.inden Vey () TsSKA Moskova 62 14 35 49
Jokerit B.rian O'Neill () Jokerit 62 19 29 48
Salavat Julajev N.ikita Soshnikov () Salavat Julajev 62 26 21 47
Avtomobilist B.rooks Macek () Avtomobilist 62 24 21 45
TsSKA Moskova A.nton Slepyshev () TsSKA Moskova 62 19 26 45
Admiral M.artin Bakos () Admiral 62 22 22 44
Avangard K.irill Semyonov () Avangard 62 16 28 44
Sibir M.ikael Ruohomaa () Sibir 62 15 29 44
Spartak K.aspars Daugavins () Spartak 62 21 21 42
Avangard S.ergei Shumakov () Avangard 62 18 24 42
Avtomobilist P.eter Holland () Avtomobilist 62 17 25 42
SKA Pietari V.ladimir E. Tkachyov () SKA Pietari 62 16 26 42
Avangard V.yacheslav Voynov () Avangard 62 11 31 42
TsSKA Moskova M.ikhail Grigorenko () TsSKA Moskova 62 19 22 41
Spartak A.rtyom Fyodorov () Spartak 62 18 23 41
HK Sotshi M.alte Stromwall () HK Sotshi 62 22 18 40
Torpedo J.ordan Schroeder () Torpedo 62 19 21 40
Dinamo Moskova A.ndré Petersson () Dinamo Moskova 62 18 22 40
Metallurg Magnitogorsk S.ergei Mozyakin () Metallurg Magnitogorsk 62 15 25 40
Dinamo Moskova T.eemu Pulkkinen () Dinamo Moskova 62 23 16 39
Barys Nur-Sultan C.orban Knight () Barys Nur-Sultan 62 19 20 39
Traktor L.ukas Sedlak () Traktor 62 22 16 38
Jokerit P.eter Regin () Jokerit 62 17 21 38
TsSKA Moskova K.onstantin Okulov () TsSKA Moskova 62 17 21 38
Avangard T.aylor Beck () Avangard 62 16 22 38
Ak Bars J.ustin Azevedo () Ak Bars 62 14 24 38
Dinamo Minsk R.yan Spooner () Dinamo Minsk 42 11 27 38
Torpedo D.amir Zhafyarov () Torpedo 62 17 20 37
Admiral D.enis Vikharev () Admiral 62 17 20 37
Admiral M.arkus Ljungh () Admiral 62 15 22 37
Dinamo Moskova J.uuso Hietanen () Dinamo Moskova 62 13 24 37
Salavat Julajev T.eemu Hartikainen () Salavat Julajev 62 21 15 36
Lokomotiv S.téphane da Costa () Lokomotiv 61 16 20 36
Vitjaz A.lexei Makeyev () Vitjaz 61 13 23 36
Amur V.yacheslav Ushenin () Amur 62 10 26 36
Lokomotiv D.enis Alekseev () Lokomotiv 61 7 29 36
Barys Nur-Sultan R.oman Starchenko () Barys Nur-Sultan 62 18 17 35
Neftehimik M.att White () Neftehimik 62 16 19 35
Jokerit P.etri Kontiola () Jokerit 62 11 24 35
Spartak Y.akov Rylov () Spartak 62 8 27 35
Torpedo S.tanislav Bocharov () Torpedo 62 20 14 34
Dinamo Minsk A.ndrei Kostitsyn () Dinamo Minsk 62 17 17 34
Avtomobilist D.an Sexton () Avtomobilist 62 16 18 34
Spartak I.lya Zubov () Spartak 62 9 25 34
Sibir Y.egor Milovzorov () Sibir 62 18 15 33
Torpedo M.ikhail Varnakov () Torpedo 62 13 20 33
Barys Nur-Sultan D.arren Dietz () Barys Nur-Sultan 62 12 21 33
Amur H.ynek Zohorna () Amur 62 11 22 33
Sibir J.uuso Puustinen () Sibir 62 19 13 32
Traktor T.omas Hyka () Traktor 62 17 15 32
Barys Nur-Sultan N.ikita Mikhailis () Barys Nur-Sultan 62 17 15 32
Dinamo Moskova D.aniil Tarasov () Dinamo Moskova 62 17 15 32
Kunlun Red Star T.yler Wong () Kunlun Red Star 62 15 17 32
Salavat Julajev D.mitri Kugryshev () Salavat Julajev 62 14 18 32
Spartak A.lexander Khokhlachyov () Spartak 62 14 18 32
SKA Pietari A.ndrei Kuzmenko () SKA Pietari 62 14 18 32
Metallurg Magnitogorsk D.ennis Rasmussen () Metallurg Magnitogorsk 62 10 22 32
Jokerit H.enrik Haapala () Jokerit 62 6 26 32
Lokomotiv A.nton Lander () Lokomotiv 61 18 13 31
Jokerit J.esse Joensuu () Jokerit 62 16 15 31
Ak Bars S.tanislav Galiev () Ak Bars 62 16 15 31
Ak Bars K.irill Petrov () Ak Bars 62 13 18 31
Torpedo A.nton Shenfeld () Torpedo 62 11 20 31
Salavat Julajev P.hillip Larsen () Salavat Julajev 62 9 22 31
Dinamo Moskova M.ichal Čajkovský () Dinamo Moskova 65 9 22 31
Torpedo C.hay Genoway () Torpedo 62 6 25 31
Ak Bars M.ikael Wikstrand () Ak Bars 62 5 26 31
Spartak R.obin Hanzl () Spartak 62 16 14 30
SKA Pietari J.ori Lehterä () SKA Pietari 62 15 15 30
Kunlun Red Star B.randon Yip () Kunlun Red Star 62 15 15 30
Dinamo Riika L.auris Darzins () Dinamo Riika 62 11 19 30
Barys Nur-Sultan L.inus Videll () Barys Nur-Sultan 36 10 20 30
Salavat Julajev S.akari Manninen () Salavat Julajev 62 10 20 30
Traktor A.ndrew Calof () Traktor 62 8 22 30
Ak Bars A.lbert Yarullin () Ak Bars 62 4 26 30
Neftehimik J.acob Berglund () Neftehimik 61 16 13 29
Amur V.ladislav Ushenin () Amur 62 16 13 29
Ak Bars D.anis Zaripov () Ak Bars 62 14 15 29
Avangard B.randon McMillan () Avangard 63 13 16 29
Dinamo Minsk S.hane Prince () Dinamo Minsk 58 12 17 29
SKA Pietari S.ergei Plotnikov () SKA Pietari 62 8 21 29
Ak Bars M.att Frattin () Ak Bars 62 8 21 29
Neftehimik Z.ack Mitchell () Neftehimik 62 18 10 28
Amur I.gor Rudenkov () Amur 62 16 12 28
Sibir A.lexander Sharov () Sibir 62 14 14 28
Lokomotiv V.ladimir A. Tkachyov () Lokomotiv 60 13 15 28
Avangard S.ven Andrighetto () Avangard 62 13 15 28
Avangard R.ob Klinkhammer () Avangard 54 13 15 28
Vitjaz A.lexander Semin () Vitjaz 61 12 16 28
SKA Pietari M.iro Aaltonen () SKA Pietari 61 11 17 28
Salavat Julajev A.lexander Kadeikin () Salavat Julajev 62 11 17 28
TsSKA Moskova M.axim Mamin () TsSKA Moskova 62 10 18 28
Admiral A.dam Almquist () Admiral 62 9 18 27
Sibir J.yrki Jokipakka () Sibir 62 5 22 27
Torpedo D.rew Shore () Torpedo 61 4 23 27
Jokerit N.icklas Jensen () Jokerit 62 15 11 26
HK Sotshi S.ergei Shmelyov () HK Sotshi 62 14 12 26
Neftehimik P.avel Poryadin () Neftehimik 62 13 13 26
Kunlun Red Star T.revor Murphy () Kunlun Red Star 62 11 15 26
Spartak A.natoli Nikontsev () Spartak 62 9 17 26
Admiral S.hawn Lalonde () Admiral 62 7 19 26
Lokomotiv A.rtur Kayumov () Lokomotiv 61 15 10 25
TsSKA Moskova M.axim Shalunov () TsSKA Moskova 62 14 11 25
Amur T.homas Zohorna () Amur 62 11 14 25
Traktor N.ick Bailen () Traktor 62 11 14 25
HK Sotshi R.obert Rosen () HK Sotshi 62 10 15 25
Kunlun Red Star A.ndrew Miller () Kunlun Red Star 62 10 15 25
Kunlun Red Star S.pencer Foo () Kunlun Red Star 62 8 17 25
Torpedo R.attie Ty () Torpedo 36 8 17 25
Vitjaz A.lexei Byvaltsev () Vitjaz 64 5 20 25
Neftehimik D.amir Sharipzyanov () Neftehimik 62 5 20 25
Dinamo Riika C.arter Ashton () Dinamo Riika 62 14 10 24
Ak Bars A.rtyom Galimov () Ak Bars 60 14 10 24
TsSKA Moskova J.iri Sekac () TsSKA Moskova 62 12 12 24
Metallurg Magnitogorsk B.randon Kozun () Metallurg Magnitogorsk 62 12 12 24
Avangard S.ergei Shirokov () Avangard 62 11 13 24
Avtomobilist A.lexei Vasilevsky () Avtomobilist 62 11 13 24
Avangard S.emyon Koshelev () Avangard 62 11 13 24
Vitjaz J.akub Jerabek () Vitjaz 61 10 14 24
Neftehimik R.yan Murphy () Neftehimik 62 8 16 24
Jokerit S.ami Lepistö () Jokerit 62 8 16 24
Spartak D.mitri Vishnevsky () Spartak 62 8 16 24
Dinamo Moskova M.iks Indrasis () Dinamo Moskova 62 6 18 24
SKA Pietari Y.evgeni Ketov () SKA Pietari 62 15 8 23
Metallurg Magnitogorsk A.ndrej Nestrasil () Metallurg Magnitogorsk 47 13 10 23
Spartak M.artins Karsums () Spartak 62 12 11 23
HK Sotshi N.ikita Tochitsky () HK Sotshi 62 12 11 23
Jokerit V.eli-Matti Savinainen () Jokerit 62 11 12 23
Avtomobilist A.natoli Golyshev () Avtomobilist 62 11 12 23
Severstal I.gor Geraskin () Severstal 62 9 14 23
Torpedo A.rtyom Alyayev () Torpedo 62 7 16 23
Avtomobilist P.avel Datsyuk () Avtomobilist 62 6 17 23
TsSKA Moskova S.ergei Tolchinsky () TsSKA Moskova 62 14 8 22
Neftehimik J.onas Enlund () Neftehimik 38 13 9 22
SKA Pietari A.rtyom Zub () SKA Pietari 62 13 9 22
Neftehimik M.arat Khairullin () Neftehimik 62 13 9 22
Traktor Y.aroslav Kosov () Traktor 62 12 10 22
Ak Bars P.atrice Cormier () Ak Bars 62 11 11 22
Kunlun Red Star A.dam Cracknell () Kunlun Red Star 62 10 12 22
Spartak P.atrik Hersley () Spartak 62 8 14 22
Avtomobilist G.eorgi Belousov () Avtomobilist 62 8 14 22
Dinamo Minsk M.arc-Andre Gragnani () Dinamo Minsk 62 8 14 22
TsSKA Moskova N.ikita Nesterov () TsSKA Moskova 62 7 15 22
Severstal D.aniil Vovchenko () Severstal 62 5 17 22
Vitjaz V.ille Lajunen () Vitjaz 61 2 20 22
Amur A.lexander Gorshkov () Amur 62 13 8 21
Lokomotiv N.ikolai Kovalenko () Lokomotiv 61 10 11 21
Kunlun Red Star E.than Werek () Kunlun Red Star 62 9 12 21
TsSKA Moskova A.lexei Marchenko () TsSKA Moskova 62 6 15 21
Jokerit J.ohn Norman () Jokerit 62 5 16 21
Ak Bars E.mil Galimov () Ak Bars 62 14 6 20
Neftehimik I.ldar Shiksatdarov () Neftehimik 62 14 6 20
Barys Nur-Sultan D.ustin Boyd () Barys Nur-Sultan 62 12 8 20
Lokomotiv P.avel Kudryavtsev () Lokomotiv 61 12 8 20
Metallurg Magnitogorsk N.ikolai Kulyomin () Metallurg Magnitogorsk 62 12 8 20
Lokomotiv M.agnus Pääjärvi () Lokomotiv 39 12 8 20
Vitjaz Q.uinton Howden () Vitjaz 62 11 9 20
Dinamo Minsk F.rancis Paré () Dinamo Minsk 62 11 9 20
SKA Pietari A.lexander Barabanov () SKA Pietari 62 11 9 20
SKA Pietari N.ail Yakupov () SKA Pietari 62 10 10 20
Vitjaz J.oonas Nattinen () Vitjaz 61 9 11 20
Severstal A.lexander Petunin () Severstal 63 9 11 20
Sibir J.ukka Peltola () Sibir 62 8 12 20
Severstal V.ladislav Kodola () Severstal 62 8 12 20
Barys Nur-Sultan A.tte Ohtamaa () Barys Nur-Sultan 38 7 13 20
HK Sotshi Y.uri Alexandrov () HK Sotshi 62 5 15 20
SKA Pietari I.gor Ozhiganov () SKA Pietari 61 3 17 20
Metallurg Magnitogorsk B.ogdan Potekhin () Metallurg Magnitogorsk 64 12 7 19
Vitjaz P.ekka Jormakka () Vitjaz 61 11 8 19
SKA Pietari J.arno Koskiranta () SKA Pietari 62 9 10 19
Severstal B.ogdan Yakimov () Severstal 62 9 10 19
Kunlun Red Star G.ilbert Brule () Kunlun Red Star 62 8 11 19
Lokomotiv R.ushan Rafikov () Lokomotiv 61 8 11 19
Dinamo Riika M.ikelis Redlihs () Dinamo Riika 62 7 12 19
HK Sotshi S.ean Collins () HK Sotshi 62 7 12 19
Metallurg Magnitogorsk E.ric O'Dell () Metallurg Magnitogorsk 62 7 12 19
SKA Pietari V.asili Tokranov () SKA Pietari 62 6 13 19
Neftehimik P.avel Kulikov () Neftehimik 62 6 13 19
Torpedo D.aniil Ilyin () Torpedo 62 6 13 19
TsSKA Moskova M.ario Kempe () TsSKA Moskova 28 5 14 19
Ak Bars J.esse Virtanen () Ak Bars 65 5 14 19
Jokerit A.lex Grant () Jokerit 62 4 15 19
Lokomotiv M.axim Osipov () Lokomotiv 61 3 16 19
Barys Nur-Sultan J.esse Blacker () Barys Nur-Sultan 62 2 17 19
TsSKA Moskova M.att Robinson () TsSKA Moskova 59 1 18 19
Avtomobilist G.eoffrey Platt () Avtomobilist 62 12 6 18
Traktor V.yacheslav Osnovin () Traktor 61 11 7 18
Lokomotiv J.akub Nakladal () Lokomotiv 61 7 11 18
Amur M.ichal Jordan () Amur 62 7 11 18
HK Sotshi A.ndrei Altybarmakyan () HK Sotshi 62 7 11 18
Vitjaz P.avel Chernov () Vitjaz 61 6 12 18
Salavat Julajev A.lexander Burmistrov () Salavat Julajev 62 6 12 18
TsSKA Moskova B.ogdan Kiselevich () TsSKA Moskova 62 4 14 18
Metallurg Magnitogorsk V.iktor Antipin () Metallurg Magnitogorsk 62 4 14 18
Avtomobilist A.rtyom Gareyev () Avtomobilist 62 9 8 17
Jokerit S.teve Moses () Jokerit 62 8 9 17
Severstal Y.egor Morozov () Severstal 62 7 10 17
Dinamo Minsk A.rtyom Demkov () Dinamo Minsk 62 7 10 17
Severstal K.irill Kapustin () Severstal 61 6 11 17
Traktor A.lexander Avtsin () Traktor 61 6 11 17
Dinamo Minsk Y.evgeni Kovyrshin () Dinamo Minsk 62 5 12 17
Dinamo Moskova A.ndrei S. Alexeyev () Dinamo Moskova 62 5 12 17
TsSKA Moskova A.ndrei Svetlakov () TsSKA Moskova 62 5 12 17
HK Sotshi M.organ Ellis () HK Sotshi 62 1 16 17
Admiral K.onstantin Glazachev () Admiral 62 11 5 16
Jokerit M.arko Anttila () Jokerit 62 9 7 16
Torpedo D.enis Barantsev () Torpedo 62 9 7 16
Barys Nur-Sultan A.rkadi Shestakov () Barys Nur-Sultan 55 9 7 16
HK Sotshi D.enis Mosalyov () HK Sotshi 62 8 8 16
Metallurg Magnitogorsk E.gor Yakovlev () Metallurg Magnitogorsk 62 8 8 16
Severstal V.adim Kudako () Severstal 62 8 8 16
Jokerit A.hti Oksanen () Jokerit 62 8 8 16
Severstal Y.uri Trubachyov () Severstal 62 7 9 16
Severstal D.mitri Markovin () Severstal 62 7 9 16
SKA Pietari K.irill Marchenko () SKA Pietari 36 7 9 16
Severstal I.lya Khokhlov () Severstal 62 6 10 16
Dinamo Moskova I.van Igumnov () Dinamo Moskova 62 6 10 16
Ak Bars A.ndrey Pedan () Ak Bars 62 6 10 16
Dinamo Moskova A.ndrei Mironov () Dinamo Moskova 62 5 11 16
Amur D.anil Fayzullin () Amur 62 4 12 16
Neftehimik P.avel Padakin () Neftehimik 62 4 12 16
HK Sotshi D.avid Rundblad () HK Sotshi 63 3 13 16
Avangard C.ody Franson () Avangard 62 3 13 16
Vitjaz S.vyatoslav Grebenshchikov () Vitjaz 61 13 2 15
Sibir D.aniil Romantsev () Sibir 62 11 4 15
Metallurg Magnitogorsk D.enis Parshin () Metallurg Magnitogorsk 62 10 5 15
Amur K.irill Rasskazov () Amur 62 9 6 15
Torpedo A.ndrei Belevich () Torpedo 62 8 7 15
Barys Nur-Sultan A.nton Sagadeyev () Barys Nur-Sultan 62 7 8 15
Torpedo K.irill Urakov () Torpedo 62 7 8 15
Amur D.enis Golubev () Amur 62 6 9 15
HK Sotshi D.mitri Lugin () HK Sotshi 62 6 9 15
Metallurg Magnitogorsk M.aksim Matushkin () Metallurg Magnitogorsk 62 5 10 15
Metallurg Magnitogorsk A.ndrei Loktionov () Metallurg Magnitogorsk 62 5 10 15
Avtomobilist A.ndrei Obidin () Avtomobilist 62 5 10 15
Torpedo P.aul Szczechura () Torpedo 62 4 11 15
Avtomobilist V.yacheslav Litovchenko () Avtomobilist 62 4 11 15
SKA Pietari D.mitri Kagarlitsky () SKA Pietari 62 4 11 15
Sibir Y.evgeni Chesalin () Sibir 62 4 11 15
Jokerit H.enri Ikonen () Jokerit 62 8 6 14
SKA Pietari M.axim Karpov () SKA Pietari 62 8 6 14
Spartak M.ikhail Yunkov () Spartak 62 7 7 14
Dinamo Riika G.ints Meija () Dinamo Riika 62 7 7 14
Barys Nur-Sultan D.mitry Shevchenko () Barys Nur-Sultan 62 4 10 14
Dinamo Moskova Y.egor Zaitsev () Dinamo Moskova 62 3 11 14
Neftehimik A.ndrei Sergeyev () Neftehimik 62 2 12 14
SKA Pietari A.nton Burdasov () SKA Pietari 47 9 4 13
Ak Bars M.ikhail Glukhov () Ak Bars 62 8 5 13
Dinamo Moskova I.gor Polygalov () Dinamo Moskova 62 8 5 13
SKA Pietari J.oonas Kemppainen () SKA Pietari 62 6 7 13
Spartak A.ndrei Kuteikin () Spartak 62 6 7 13
Sibir V.iktor Komarov () Sibir 62 6 7 13
Salavat Julajev I.lya Krikunov () Salavat Julajev 62 5 8 13
Dinamo Riika U.vis Janis Balinskis () Dinamo Riika 62 5 8 13
Admiral K.irill Voronin () Admiral 62 4 9 13
Barys Nur-Sultan A.lexei Maklyukov () Barys Nur-Sultan 62 3 10 13
Lokomotiv Y.egor Averin () Lokomotiv 61 2 11 13
SKA Pietari L.ukas Bengtsson () SKA Pietari 62 2 11 13
Avangard V.ille Pokka () Avangard 62 1 12 13
Avangard V.alentin Pyanov () Avangard 62 9 3 12
Ak Bars V.iktor Tikhonov () Ak Bars 64 7 5 12
Ak Bars M.ikhail Fisenko () Ak Bars 62 6 6 12
Lokomotiv R.oman Savchenko () Lokomotiv 61 5 7 12
Metallurg Magnitogorsk T.omas Filippi () Metallurg Magnitogorsk 21 5 7 12
Avangard Y.egor Martynov () Avangard 62 5 7 12
Amur O.ndrej Vitasek () Amur 62 5 7 12
Dinamo Riika A.lexander Protapovich () Dinamo Riika 35 5 7 12
Severstal Y.egor Yakovlev () Severstal 62 5 7 12
Lokomotiv A.rtyom Ilyenko () Lokomotiv 61 5 7 12
Severstal A.ndrei Alexeyev () Severstal 62 5 7 12
Barys Nur-Sultan V.alk Curtis () Barys Nur-Sultan 62 5 7 12
SKA Pietari A.nton Belov () SKA Pietari 62 4 8 12
Salavat Julajev V.ladimir Zharkov () Salavat Julajev 62 4 8 12
Neftehimik S.tepan Zakharchuk () Neftehimik 62 4 8 12
Salavat Julajev A.lexei Kruchinin () Salavat Julajev 65 4 8 12
Kunlun Red Star R.yan Sproul () Kunlun Red Star 40 3 9 12
Severstal M.akar Khabarov () Severstal 62 3 9 12
Lokomotiv A.lexander Svitov () Lokomotiv 61 2 10 12
HK Sotshi S.imon Bertilsson () HK Sotshi 62 2 10 12
Ak Bars R.oman Rukavishnikov () Ak Bars 64 2 10 12
Vitjaz A.lexander Yevseyenkov () Vitjaz 61 1 11 12
Barys Nur-Sultan L.eonid Metalnikov () Barys Nur-Sultan 62 1 11 12
Dinamo Moskova V.yacheslav Kulyomin () Dinamo Moskova 62 10 1 11
Severstal A.dam Liska () Severstal 62 8 3 11
Kunlun Red Star S.mith-Pelly Devante () Kunlun Red Star 33 8 3 11
Jokerit A.nsel Galimov () Jokerit 42 7 4 11
Lokomotiv G.rigory Denisenko () Lokomotiv 61 7 4 11
Amur V.aleri Vasilyev () Amur 62 6 5 11
Dinamo Moskova V.ladimir Bryukvin () Dinamo Moskova 62 6 5 11
Vitjaz P.avel Varfolomeyev () Vitjaz 64 6 5 11
Spartak M.axim Goncharov () Spartak 62 5 6 11
Neftehimik Z.iyat Paigin () Neftehimik 62 5 6 11
Spartak T.syplakov Maxim () Spartak 62 5 6 11
Lokomotiv A.lexander Polunin () Lokomotiv 61 4 7 11
Torpedo M.ikhail Orlov () Torpedo 62 4 7 11
Jokerit A.ntti Pihlström () Jokerit 62 3 8 11
TsSKA Moskova A.leksander Popov () TsSKA Moskova 62 3 8 11
Avtomobilist D.enis Bodrov () Avtomobilist 62 3 8 11
Dinamo Riika A.ndris Dzerins () Dinamo Riika 62 3 8 11
Severstal S.ergei Monakhov () Severstal 62 3 8 11
Amur P.avel Turbin () Amur 62 3 8 11
Avtomobilist N.ikita Tryamkin () Avtomobilist 62 2 9 11
Sibir A.ndrei Yermakov () Sibir 62 2 9 11
Dinamo Riika B.enjamin Marshall () Dinamo Riika 62 2 9 11
Barys Nur-Sultan Y.egor Shalapov () Barys Nur-Sultan 61 1 10 11
Dinamo Moskova M.axim Afinogenov () Dinamo Moskova 62 8 2 10
Avangard P.avel Dedunov () Avangard 62 8 2 10
Kunlun Red Star L.uke Lockhart () Kunlun Red Star 62 8 2 10
Dinamo Minsk A.lexander Pavlovich () Dinamo Minsk 62 7 3 10
TsSKA Moskova S.ergey Kalinin () TsSKA Moskova 62 7 3 10
Vitjaz D.anila Moiseyev () Vitjaz 61 6 4 10
Avangard Y.evgeni Grachyov () Avangard 62 5 5 10
Torpedo D.anil Veryayev () Torpedo 62 5 5 10
Barys Nur-Sultan P.avel Akolzin () Barys Nur-Sultan 62 5 5 10
Admiral O.leg Lomako () Admiral 62 5 5 10
Ak Bars D.mitri Voronkov () Ak Bars 60 5 5 10
Dinamo Riika K.ristaps Sotnieks () Dinamo Riika 62 4 6 10
Barys Nur-Sultan I.iro Pakarinen () Barys Nur-Sultan 62 4 6 10
Salavat Julajev Z.akhar Arzamastsev () Salavat Julajev 62 4 6 10
Admiral V.ladimir Butuzov () Admiral 62 4 6 10
Neftehimik A.lexander Bryntsev () Neftehimik 62 4 6 10
Traktor R.uslan Karlin () Traktor 62 4 6 10
Jokerit T.eemu Eronen () Jokerit 61 3 7 10
Avtomobilist A.lexandr Kucheryavenko () Avtomobilist 57 3 7 10
Avtomobilist Y.efim Gurkin () Avtomobilist 62 3 7 10
Dinamo Riika N.ikita Setdikov () Dinamo Riika 61 3 7 10
Dinamo Minsk V.ladislav Yeryomenko () Dinamo Minsk 62 3 7 10
Admiral A.lexander Osipov () Admiral 47 3 7 10
Lokomotiv S.taffan Kronwall () Lokomotiv 61 2 8 10
Jokerit V.iktor Lööv () Jokerit 63 2 8 10
Dinamo Riika R.oberts Lipsbergs () Dinamo Riika 62 2 8 10
Traktor N.ikita Scherbak () Traktor 60 2 8 10
Kunlun Red Star J.ake Chelios () Kunlun Red Star 62 2 8 10
Traktor V.itali Menshikov () Traktor 62 1 9 10
Metallurg Magnitogorsk G.rigori Dronov () Metallurg Magnitogorsk 62 1 9 10
Traktor I.lya Karpukhin () Traktor 62 1 9 10
SKA Pietari D.anila Galenyuk () SKA Pietari 48 1 9 10
Sibir D.mitri Sayustov () Sibir 62 7 2 9
Spartak F.yodor Malykhin () Spartak 65 7 2 9
Kunlun Red Star L.ucas Lockhart () Kunlun Red Star 37 7 2 9
Admiral A.lexander Mereskin () Admiral 62 5 4 9
Barys Nur-Sultan E.ric Tangradi () Barys Nur-Sultan 62 5 4 9
Neftehimik R.afael Bikmullin () Neftehimik 62 5 4 9
Ak Bars S.tepan Sannikov () Ak Bars 63 4 5 9
Metallurg Magnitogorsk R.oman Lyubimov () Metallurg Magnitogorsk 62 4 5 9
HK Sotshi V.yacheslav Leshchenko () HK Sotshi 63 4 5 9
TsSKA Moskova P.avel Karnaukhov () TsSKA Moskova 62 4 5 9
Kunlun Red Star C.ory Kane () Kunlun Red Star 62 4 5 9
Spartak D.enis Kokarev () Spartak 62 3 6 9
Ak Bars O.leg Li () Ak Bars 65 3 6 9
Lokomotiv T.y Rattie () Lokomotiv 61 3 6 9
Kunlun Red Star V.ictor Bartley () Kunlun Red Star 62 3 6 9
Kunlun Red Star H.unter Shinkaruk () Kunlun Red Star 16 3 6 9
Neftehimik A.lexander Chernikov () Neftehimik 62 2 7 9
Avtomobilist M.ikhail Mamkin () Avtomobilist 62 2 7 9
Spartak Y.evgeni Kulik () Spartak 62 2 7 9
HK Sotshi O.leg Pogorishny () HK Sotshi 62 2 7 9
Dinamo Minsk I.gor Martynov () Dinamo Minsk 62 2 7 9
Salavat Julajev V.ladislav Kartayev () Salavat Julajev 62 6 2 8
Kunlun Red Star O.lli Palola () Kunlun Red Star 62 5 3 8
Dinamo Minsk M.ikhail Stefanovich () Dinamo Minsk 44 5 3 8
Traktor A.ndrei Popov () Traktor 62 5 3 8
Avangard A.lexei Potapov () Avangard 62 5 3 8
Salavat Julajev E.duard Gimatov () Salavat Julajev 62 5 3 8
Severstal V.ladislav Provolnev () Severstal 62 5 3 8
HK Sotshi A.rtyom Tomilin () HK Sotshi 61 5 3 8
Sibir I.lya Morozov () Sibir 62 5 3 8
Traktor D.mitri Kalinin () Traktor 62 4 4 8
Jokerit S.aku Mäenalanen () Jokerit 50 4 4 8
HK Sotshi D.mitri Arkhipov () HK Sotshi 62 4 4 8
Ak Bars V.ladislav Kara () Ak Bars 41 4 4 8
Sibir N.ikita Mikhailov () Sibir 62 4 4 8
Torpedo G.eorgi Misharin () Torpedo 62 3 5 8
Salavat Julajev P.yotr Khokhryakov () Salavat Julajev 62 3 5 8
Neftehimik D.enis Kazionov () Neftehimik 62 3 5 8
Lokomotiv P.avel Kraskovsky () Lokomotiv 61 3 5 8
Dinamo Moskova D.mitry Moiseev () Dinamo Moskova 62 3 5 8
SKA Pietari V.asili Podkolzin () SKA Pietari 62 3 5 8
Dinamo Moskova K.irill Lyamin () Dinamo Moskova 62 2 6 8
Sibir A.lexander Loginov () Sibir 62 2 6 8
Salavat Julajev M.ikhail Pashnin () Salavat Julajev 62 2 6 8
Metallurg Magnitogorsk N.ikita Pivtsakin () Metallurg Magnitogorsk 62 2 6 8
Dinamo Minsk S.tefan Elliott () Dinamo Minsk 62 2 6 8
Traktor S.ergei Tereschenko () Traktor 62 2 6 8
Amur G.leb Koryagin () Amur 62 2 6 8
Salavat Julajev A.rtyom Sergeyev () Salavat Julajev 62 2 6 8
Avangard D.enis Zernov () Avangard 62 2 6 8
Amur A.nton Lazarev () Amur 62 1 7 8
Ak Bars D.aniil Zhuravlyov () Ak Bars 60 1 7 8
Dinamo Riika N.erijus Alisauskas () Dinamo Riika 62 6 1 7
Avtomobilist Y.evgeni Mozer () Avtomobilist 62 5 2 7
SKA Pietari I.van D. Morozov () SKA Pietari 62 5 2 7
Dinamo Minsk A.ndrei Stepanov () Dinamo Minsk 62 4 3 7
Lokomotiv N.ikita Cherepanov () Lokomotiv 61 4 3 7
Barys Nur-Sultan Y.egor Petukhov () Barys Nur-Sultan 62 4 3 7
TsSKA Moskova I.van Telegin () TsSKA Moskova 62 4 3 7
HK Sotshi S.tepan Starkov () HK Sotshi 62 4 3 7
Dinamo Riika K.irill Slepets () Dinamo Riika 33 4 3 7
Metallurg Magnitogorsk P.avel Dorofeyev () Metallurg Magnitogorsk 62 4 3 7
Admiral A.lexander Streltsov () Admiral 62 3 4 7
Salavat Julajev P.avel Koledov () Salavat Julajev 62 3 4 7
Vitjaz I.van Larichev () Vitjaz 61 3 4 7
Avtomobilist S.tepan Khripunov () Avtomobilist 62 2 5 7
Ak Bars K.amil Fazylzyanov () Ak Bars 62 2 5 7
Spartak M.ikhail Kotlyarevsky () Spartak 62 2 5 7
Dinamo Riika R.oberts Mamcics () Dinamo Riika 62 2 5 7
Neftehimik T.imur Khafizov () Neftehimik 62 2 5 7
Barys Nur-Sultan C.urtis Valk () Barys Nur-Sultan 15 2 5 7
Neftehimik Y.evgeni Ryasensky () Neftehimik 62 1 6 7
Dinamo Riika O.skars Bartulis () Dinamo Riika 47 1 6 7
TsSKA Moskova K.las Dahlbeck () TsSKA Moskova 62 1 6 7
Dinamo Minsk K.irill Gotovets () Dinamo Minsk 62 1 6 7
Ak Bars D.mitri Yudin () Ak Bars 62 1 6 7
Sibir S.hashkov Nikita () Sibir 62 1 6 7
SKA Pietari D.inar Khafizullin () SKA Pietari 62 0 7 7
Severstal A.nton Sizov () Severstal 62 0 7 7
Sibir N.ikolai Demidov () Sibir 62 0 7 7
TsSKA Moskova A.lexander Romanov () TsSKA Moskova 62 0 7 7
Admiral N.ikita Korostelev () Admiral 18 4 2 6
Avtomobilist R.afael Batyrshin () Avtomobilist 62 3 3 6
Dinamo Minsk A.lexander Kitarov () Dinamo Minsk 62 3 3 6
Severstal N.ikita Khlystov () Severstal 51 3 3 6
SKA Pietari A.rtyom Shvets-Rogovoy () SKA Pietari 61 3 3 6
Torpedo S.ergei Goncharuk () Torpedo 60 3 3 6
Traktor A.nton Glinkin () Traktor 62 2 4 6
Spartak I.van Vishnevsky () Spartak 61 2 4 6
SKA Pietari Y.aroslav Dyblenko () SKA Pietari 62 2 4 6
Amur N.ikita Kamalov () Amur 62 2 4 6
Dinamo Minsk O.leg Yevenko () Dinamo Minsk 62 2 4 6
HK Sotshi V.ladislav Kaletnik () HK Sotshi 62 2 4 6
Ak Bars N.ikita Lyamkin () Ak Bars 62 2 4 6
Vitjaz P.avel Vorobey () Vitjaz 19 2 4 6
Ak Bars K.ristian Khenkel () Ak Bars 62 2 4 6
Kunlun Red Star B.randon DeFazio () Kunlun Red Star 62 2 4 6
Admiral V.asili Streltsov () Admiral 62 2 4 6
Admiral K.onnov Alexander () Admiral 49 2 4 6
Lokomotiv A.ndrei Markov () Lokomotiv 40 1 5 6
Severstal A.rturs Kulda () Severstal 25 1 5 6
HK Sotshi A.lexei Petrov () HK Sotshi 62 1 5 6
Amur N.ikita Yazkov () Amur 62 1 5 6
Dinamo Moskova A.rtyom Volkov () Dinamo Moskova 62 1 5 6
Traktor I.gor Isayev () Traktor 62 1 5 6
Sibir K.onstantin Alexeyev () Sibir 62 0 6 6
Vitjaz Y.evgeni Mons () Vitjaz 58 5 0 5
Sibir A.lexei Yakovlev () Sibir 62 5 0 5
Dinamo Riika V.italijs Pavlovs () Dinamo Riika 62 4 1 5
Admiral Y.uri Petrov () Admiral 62 4 1 5
Salavat Julajev